Основи трапеції дорівнюють 9 см і 15 см. Чому дорівнює її середня лінія?​


Ответы на вопрос

Отвечает Нуралиев Наби.

Ответ:  12 см.

Объяснение:

Средняя линия трапеции равна полусумме её оснований

Обычно. MN=1/2(ВС+AD) = 1/2(9+15)=1/2*24=12 см.