Дві прямі перетинаються. Чому дорівнюють утворені кути, якщо сума двох з них становлять 246°

СРОЧНО ПОЖАЛУСТА!!

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Мадина.

Ответ:

183°, 10

Объяснение:

сума всіх кутів 246°

протилежні кути рівні

один із кутів х

2х= 246°. х=183

суміжні кути в сумі дають 193

тоді другу з кутів 203

193-х =193-183=10

відповідь:183, 10