Одна з сторін прямокутника На 5 см більше за іншу а Його периметр 72см Знайти сторони

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Самадов Максим.

Одна з сторін прямокутника на 5 см більше за іншу, а його периметр 72см. Знайти сторони прямокутника.

Розв'язання:

Р=2(а+b);

a=x; b=x+5. P=72.

2*(x+(x+5)) = 72. | : 2;

x+(x+5)=36; x+x+5=36;

2x+5=36; 2x=36-5;

2x=31; x=31:2; x=15,5.

a=15,5; b=15,5+5=20,5.

Проверка: 2(15,5+20,5)=2*36=72 - верно.

Ответ: 15,5 см и 20,5 см