Катет прямокутного трикутника дорівнює 4 см, а його проекція на гіпотенузу — 2 см. Знайдіть

гіпотенузу

Ответы на вопрос

Отвечает Довгая Настя.

Відповідь:

8см

Пояснення:

На фото

Формули:

h²=BH*HC

h - висота

AC²=HC*BC

BA²=BH*BC