❗️ДАЮ 50Б❗️Основа рівнобедреного трикутника на 2см менша за бічну сторону, а його периметр дорівнює

46см . Знайдіть сторони трикутника…Доможіть дуже терміново

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Ника.

Объяснение:

Відповідь:AB=16+2=18

AC=16

CB=16

Пояснення: Дано: |

P трикутника ABC=46см |

AB-x+2 |

AC-x |

BC-x |

Знайти сторони трикутника|

Розв'язання:

AC=BC тому, що трикутник рівнобедрений у рівнобедреного трикутника бічні сторони рівні.

Задача розв'язуються через рівняння

Рівняння виглядатиме:

x+x+x+2=46

x+x+x=46+2

3x=48

x=48:3

x=16

AB=16+2=18

AC=16

CB=16