Знайти гіпотенузу прямокутного∆, якщо його катети 8 см і 3 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Андрей.

Ответ:

гіпотенуза дорівнює √73см

Объяснение:

а=8см

b=3см

с=?

Розв'язання:

За теоремою Піфагора:

с=√(а²+b²)=√(8²+3²)=√(64+9)=√73см