У трапеції ABCD (BC паралельно AD) O - точка перетину діагоналей. Знайдіть BC якщо AD=12 см,

BO:OD=1:2​

Ответы на вопрос

Отвечает Борзова Марина.

Ответ:

1) кути CBD = BDA, BCA = CAD, т.к це внутрішні кути, що накрестлежать, BC || AD (за визначенням трапеції)

2) кут BOC = AOD - вертикальні

По 1 і 2 => BOC ~ AOD (за трьома кутами) => BC/AD = BO/OD; BC = AD * (1/2) = 6.

Объяснение:

немає за що  :)