Знайдіть довжину відрізка PK, якщо P(2;8), K(-6;2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Демков Костя.

Применим формулу: PK=\sqrt{(x_2-x_1)^2+(y_2-y_1)^2}=\sqrt{(-6-2)^2+(2-8)^2}=\sqrt{64+36}=\sqrt{100}=10. Ответ. 10.