сторони трикутника 7, 9,11см знайдіть сторони і периметр P подібний йому трикутник якщо його

найбільша сторона 33см​

Ответы на вопрос

Отвечает Улейская Аделина.

Ответ:

a=4см

b=7см

c=8см

P=a+b+c

P=4+7+8=19cм

Р1=57см

k=P1/P=57/19=3

a1=3*4=12см

b1=3*7=21см

c1=3*8=23см