похила до площини утворює з цією площиною кут 30 знайдіть довжину похилой якщо її проекція дорівнюй

6 √3

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Даниил.

Ответ:

х = 12

Объяснение:

Проекція схилу на площину утворює з площиною кут 30 градусів, тому ми можемо використовувати тригонометрію, щоб знайти довжину схилу. Назвемо довжину схилу «х».

Використовуючи теорему Піфагора, можна записати таке рівняння:

x * sin(30) = 6 * √3

Розв’язання для x:

x = 6 * √3 / sin(30)

Використовуючи той факт, що sin(30) = 1/2, ми можемо спростити вираз:

х = 12

Отже, довжина похилої становить 12 одиниць.