Основа рівнобедреного трикутника відноситься до його бічної сторони як 9:11, а периметр трикутника

дорівнює 93 см. Знайти сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

27 см   33 см   33 см

Объяснение:

Нехай основа трикутника 9х см, бічні сторони по 11х см, тоді за умовою

9х+11х+11х=93

31х=93;  х=3

Основа 9*3=27 см,  бічні сторони по 11*3=33 см.