Бісектриса гострого кута прямокутного трикутника ділить один із катетів на відрізки 8 см і 10 см.

Знайти гіпотенузу трикутника, якщо вона на 6 см більша від другого катета​

Ответы на вопрос

Отвечает Пилюк Валерия.

Ответ:

30 см

Объяснение:

ab=8 см

cb=10 см

b=ab+cb=8+10=18 см

c=a+6;                        

c ?

a/c=ab/cb=8/10=0.8; a=0.8c; c=0.8c+6; c=6/0,2=30 см