ОТДАЮ ПОСЛЕДНИЕ БАЛЫ, СРОЧНО!!!! два зовнішні кути трикутника дорівнюють 100° і 130° знайди

внутрішній кут трикутника не суміжний з даними

Ответы на вопрос

Отвечает Жуган Виталий.

Ответ:

80,50,50

Объяснение:

перший внутрішній кут=180-100=80

другий внутрішній кут=180-130=50

третій внутрішній кут=180-(80+50=50