Визначте довжину дуги кола радіуса 12 см, градусна міра якої дорівнює 15°.


Ответы на вопрос

Отвечает Козаченко Давид.

Ответ:

π см

Объяснение:

Скола=2πR=2π*12=24π см

15°/360°=1/24 частини

Сдуги=Скола*1/24=24π/24=π см