Обьєм піраміди доривнює 40см3,а висота 4 см.знайти площу основи піраміди


Ответы на вопрос

Отвечает Мерный Александр.

Ответ:

Sосн=30см²

Объяснение:

V=⅓*Sосн*Н;

Н=4см; V=40см³

Sосн=3*V/H=3*40/4=30 см²