Як зміниться довжина вектора , якщо вектор ā помножити на 3? Будь ласка , допоможіть ❗​


Ответы на вопрос

Отвечает Жема Андрюха.

Объяснение:

3*a

а=(х,y,z)

3a=(3x,3y,3z)

 |a|  =  \sqrt{ {x}^{2} +  {y}^{2}   +  {z}^{2} }

 |3a|  =  \sqrt{ {9x}^{2}  +  {9y}^{2}  + 9 {z}^{2} }  = 3 \sqrt{ {x}^{2}  +  {y}^{2}  +  {z}^{2} }  = 3 |a|

довжина вектора збільшиться в 3 рази