Трикутнику АВС ∠ А: ∠ В: ∠ С = 2 : 3 : 5. Знайдіть ці кути. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Настенька.

Ответ:

90°

Объяснение:

Сума кутів трикутника =180°;

х - коефіціент, тоді

< A= 2х, <B=3х ,<C= 5х

2х+3х+5х=180

10х=180

х=180:10

х=18

Більший кут - С, ,<С=18*5=90°