Сторони трикутника дорівнюють 8 см, 6 см, 5 см. Більша сторона другого трикутника, подібного

поданому, дорівнює 16 см. Знайдіть решту сторін другого трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Малинина Катя.

Відповідь:

сторони подібного трикутника: 16, 12, 10

Пояснення:

1) Оскільки трикутники подібні, то для того щоб знайти інші сторони потрібно знайти відношення цих трикутників за допомогою відомих чторін. Оскільки більша сторона оригінального трикутника 8см, а більша сторона подібного за умовою 16 см то відношення цих чторін і буде відношенням трикутників.

16/8 = 2 - Відношення трикутників

2) 6 * 2 = 12

5 * 2 = 10