Знайдіть катет прямокутного трикутника, ЯКЩО ЙОГО ГІПотенуза та другий катет відповідно дорівнюють

25 і 24​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Катя.

Відповідь:

7

Пояснення:

За теоремою Піфагора в прямокутному трикутнику квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів.

Тобто:

c^{2} = a^{2} + b^{2}

Підставивши відомі значення, отримаємо:

25^{2} = 24^{2} + x^{2}

625 = 576 + x^{2}

x^{2} = 625 - 576 = 49

x = √49 = 7

Отже, перший катет дорівнює 7.