ТЕРМІНОВО!!! Дам 100 балів! 1. Кінці відрізка лежать на гранях прямого двогранного кута і

віддалені від його ребра на 12 см і 16 см. Знайдіть відстань від даного відрізка до ребра двогранного кута.2. Висота крісел дитячої каруселі - 0,4 м. Вони розташовані на ланцюгах завдовжки 1,6 м, що прикріплені до металевого кола радіуса 2 м. Під час руху каруселі максимальне відхилення від осі становить 45°. Якого радіуса слід спорудити загорожу навколо каруселі, якщо відомо, що до працюючої каруселі не можна підходити ближче, ніж на 2 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Страшных Никита.

Ответ:

Не знаю

Объяснение:

1)34

2)2.1

(не знаю)

Отвечает Петренко Аня.

Ответ:

1 Позначимо дані точки на гранях кута як A і B, а ребро кута як CD. За теоремою Піфагора для прямокутного трикутника ACD маємо:

AC² = AD² - CD²

Аналогічно, для прямокутного трикутника BCD:

BC² = BD² - CD²

За даними, AD = 12 см і BD = 16 см, тому маємо:

AC² = 12² - CD²

BC² = 16² - CD²

Додавши ці дві рівності, маємо:

AC² + BC² = 12² + 16² - 2CD²

Тобто:

2CD² = 400

CD = 10 см

Тепер розглянемо трикутник ACD. Позначимо відстань від точки A до ребра CD як h. За теоремою Піфагора:

h² = AC² - AH²

де AH - відстань від точки A до вершини C.

Але з трикутника ACD також випливає, що:

sin C = AH / AC

Оскільки кут C дорівнює 90 градусам (бо кут є прямим кутом), то sin C = 1, тому:

AH = AC

Звідси маємо:

h² = AC² - AH² = 0

Отже, відстань від точки A до ребра CD дорівнює нулю, що означає, що точка A лежить на ребрі CD.

Таким чином, відстань від відрізка AB до ребра CD дорівнює відстані від точки B до ребра CD, і цю відстань можна знайти за допомогою теореми Піфагора для трикутника BCD:

BD² = BC² + CD²

Де BD = 16 см і CD = 10 см (за розрахунком вище), тому:

BC² = BD² - CD² = 174

Отже, відстань від відрізка AB до ребра CD дорівнює BC, тобто 13,2 см (заокруглено до однієї десятої).

2 Щоб знайти радіус загорожі, яку необхідно спорудити, нам потрібно визначити максимальну відстань від центра каруселі до будь-якої точки крісел.

За теоремою косинусів для трикутника зі сторонами 0,4 м, 1,6 м і гіпотенузою, яка дорівнює радіусу кола, можемо знайти радіус кола:

cos 45° = (0,4^2 + 1,6^2 - r^2) / (2 * 0,4 * 1,6)

√2 / 2 = (0,16 + 2,56 - r^2) / 0,64

√2 / 2 * 0,64 = 0,16 + 2,56 - r^2

r^2 = 2,56 - √2 * 0,64

r ≈ 1,45 м

Таким чином, радіус загорожі навколо каруселі повинен бути більшим за 1,45 м. Оскільки до каруселі не можна підходити ближче, ніж на 2 м, то радіус загорожі повинен бути не менше 1,45 м + 2 м = 3,45 м.

Объяснение: