Точки M, N і K лежать на одній прямій. Відомо, що MN = 5м, NK = 3м. Яку найбільшу довжину може мати

відрізок MK ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ:

Оскільки MN дорівнює 5 м, а NK = 3 м, то найменша довжина відрізка дорівнює 8 м.

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:     8 м .

Пояснення:

  Відрізок MK може мати найбільшу довжину 8 м  у тому випадку ,

  коли т . N лежатиме між т. М  і  т. К :  МК = MN + NK = 5 + 3 = 8 ( м ).