3. У трикутнику ABC AB = 2 см, ВС = 4 см, АС = 5 см. Знайдіть величину кута С. 4. Знайдіть кут а,

якщо sina =√2/2. Скільки розв'язків має задача? 5. У трикутнику ABC сторона AB = 7 см, кут в = 60°, кут С= 45°. СРОЧНО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ 3 ЦИХ ЗАДАЧ!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мишко Марина.

Відповідь:

ось

Пояснення:

1. Ми можемо знайти величину кута C, використовуючи теорему косинусів:

c^2 = a^2 + b^2 - 2ab cos(C), де c - довжина сторони, протилежної куту С.

Підставляємо відомі значення:

5^2 = 2^2 + 4^2 - 2(2)(4)cos(C)

Спрощуємо:

25 = 20 - 16cos(C)

16cos(C) = -5

cos(C) = -5/16

Звідси можемо знайти величину кута С, використовуючи обернену функцію косинуса:

C = arccos(-5/16) (в радіанах)

Отримали значення в радіанах. Щоб перевести його у градуси, ми множимо на 180/π:

C ≈ 118.2 градусів.

Отже, величина кута С приблизно дорівнює 118.2 градусів.

2. Знаючи значення sin a, ми можемо відшукати кут a за допомогою функції арксинусу: a = arcsin(sin a). Однак, є два можливих кути, які мають однакове значення синуса. Один з них лежить в першому квадранті (0° ≤ a ≤ 90°), а інший в четвертому квадранті (-90° ≤ a ≤ 0°). Тому задача має два розв'язки: a = 45° і a = -45°.

3. що тут знайти?