Один із внутрішніх односторонніх кутів, утворених при перетині паралельних прямих січною, на 50°

менший, ніж інший. Знайти ці кути

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Аня.

Ответ:

65° и 115°

Объяснение:

Пусть x-угол¹, тогда x-50 - угол².

x+x-50=180 (по свойству внутр. одност. углов)

2x=230

x=115°

x-50= 115-50 = 65°