У трапеції ABCD AD||BC O- точка перетину діагоналей AO = 2 см OC= 5 см AC+BD =14 см Знайти AC


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Арсен.
Якщо умова правильна то АС=АО+ОС=2+5=7 см
ВД=14-7=7 (якщо треба друга діагональ)