1. Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, якщо катети дорівнюють: √5 см і 2 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Альбина.

Ответ:

c=√a^2+b^2

c=√5^2+2^2=√5+4=3