ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!ДАЮ 50 3. Паралельний переніс задано формулою х1 = x + 2 y1=y-5 Знайдiть:

ЯКЩО а) A(4 ; -3 )-A'(?); б) B(?)-B'(4;-2). в) Запишіть формулу паралельного перенесення, M(-2;4) М'(2:0).​

Ответы на вопрос

Отвечает Миргород Дарья.

Ответ: x1 = x + 2

y1 = y - 4

Объяснение: a) Для знаходження координат точки A' скористаємося формулою паралельного перенесення:

x1 = x + 2

y1 = y - 5

Підставимо координати точки A:

x1 = 4 + 2 = 6

y1 = -3 - 5 = -8

Отже, координати точки A' дорівнюють (6, -8).

б) Для знаходження координат точки B' скористаємося формулою паралельного перенесення:

x1 = x + 2

y1 = y - 5

Підставимо координати точки B:

x1 = ? + 2 = ? + 2

y1 = ? - 5

Отже, координати точки B' будуть мати вигляд (? + 2, ? - 5), де ? - невідоме число.

в) Формула паралельного перенесення має вигляд:

x1 = x + a

y1 = y + b

де (a, b) - вектор перенесення. За даними умови, вектор перенесення дорівнює (2, -4), тому формула паралельного перенесення буде мати вигляд:

x1 = x + 2

y1 = y - 4