Знайти довжину дуги кола що відповідає центральному кут 240 градусов якщо R=32 см


Ответы на вопрос

Отвечает Диброва Жасмина.

Ответ:

Довжина дуги кола дорівнює 128π/3 см (або ≈134 см)

Объяснение:

Знайти довжину дуги кола, що відповідає центральному куту 240°, якщо R=32 см.

Довжина дуги l_{n^\circ}, що відповідає центральному куту кола радіусом R обчислюється за формулою:

\boxed {l_{n^\circ} =  \dfrac{\pi Rn}{180} }

За умовою n=240°, R=32 см, тоді:

l_{n^\circ} =  \dfrac{\pi\cdot 32\cdot 240}{180} = \bf  \dfrac{128}{3} \pi (см)

Так як π≈3,14, то l≈134 (см).

#SPJ1