У трапеції ABCD (AD||BC, AB⊥BC) діагональ АС перпендикулярна до бічної сторони CD. Знайдіть довжину

цієї діагоналі (у см), якщо AD=9 см, ВС=4 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Бекренёв Илья.

Ответ:

Объяснение:

АС=√(ОС²+АО²); АО=ВС; ОС=√(АО*ОД)=√(4*(9-4))=2*√5 см; АС=√(20+4²)=6 см;

АС=6 см