Діагональ прямокутника дорівнює 15см.а одна з його сторін 12 см.знайдіть другу сторону прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Сысоев Артур.

Ответ:

діагональ прямокутника розділяє його на 2 прямокутних трикутника, діагональ у цих трикутниках є гіпотенузою, отже, за т. Піфагора:

15²-12²=81=9 см

Отвечает Сергиевич Валерия.

Ответ:

ррям. угол. тр.ACD

15² = 12² + x²

225 = 144 + x²

x² = 225 - 144

x² = 81

x = √81

x = 9