СРОЧНО !!! Один із кутів прямокутного трикутника дорівнює 60∘ , а різниця між гіпотенузою і

катетом, прилеглим до даного кута, становить 6 см. Знайдіть ці сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.

Відповідь: 6см, 12 см

Пояснення:

Дано: ΔАВС, ∠С=90°, ∠А=60° АВ-АС=6  см
Знайти: АВ, АС-?
Рішення:
За теоремою про суму гострих кутів прямокутного трикутника
∠А+∠В=90° →∠В=90°-∠В=90°-60°=30°

Нехай СА- буде х см, тоді згідно теореми про катет, що лежить проти кута в 30° АВ=2*СА=2х

2х-х=6;

х=6 (см)
СА=6см
АВ=2*6см=12см