Два кути трикутника відносяться як 2:4 , а зовнішній кут третього кута дорівнює 120°. Знайдіть кути

трикутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Даниил.

Ответ: 2х+4х=120

             6х=120

               Х=120/6

            Х= 20 - <1

20*2=40-<2

20*4=80-<3

Объяснение: вроді так)