Дано коло з центром в точці А(2;3) і радіусом 5. Записати рівняння кола, яке переходить дане коло

при паралельному перенесенні, заданому формулами Х1=X+2, y1=y-4. з поясненням пж

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Артем.

Ответ:Рівняння кола з центром в точці А(2;3) і радіусом 5 має вигляд:

(x - 2)² + (y - 3)² = 25

Для знаходження рівняння кола, що отримується при паралельному перенесенні, заданому формулами Х1=X+2, y1=y-4, замінимо координати x та y на вирази x1 та y1:

(x1 - 2 + 2)² + (y1 - 3 - 4)² = 25

(x1)² + (y1 - 7)² = 25

Отже, рівняння кола, яке отримується при паралельному перенесенні даного кола, має вигляд:

(x1)² + (y1 - 7)² = 25

Объяснение: