Знайти периметр трикутника MPK, якщо периметр трикутника ABC дорівнює 24 см, а точки M,P,K-середини

сторін трикутника ABC

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Настя.

Ответ:

12

Объяснение:

Оскільки M, P, K - середини сторін трикутника ABC, то сторони трикутника MPK дорівнюють половині відповідних сторін трикутника ABC. Тому периметр трикутника MPK дорівнює половині периметру трикутника ABC:

Периметр трикутника MPK = 1/2 * Периметр трикутника ABC = 1/2 * 24 см = 12 см.

Отвечает Onyshchuk Angelina.

Ответ:

12

Объяснение:

МРК и АВС являются подобными треугольниками.

Стороны МРК в 2 раза меньше сторон АВС. Значит и полощадь в 2 раза меньше. 24:2=12