зовнішні кути трикутника при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 130° знайти внутрішні кути

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельченко Нюша.

Ответ:

а) ДАВС - рівнобедрений (АВ=ВС).

Нехай зовнішній кут 130° це кут при вершині.

LDBC = 130°, тоді LDBC = LA + LC.

LA+ LC = 130°. LA = LC = 130° : 2 = 65° (кути при основі).

LB 180°- LDBC. LB = 180°-130°; LB = 50°.

ВІДПОВІДЬ: 65, 65°, 50*

6) ДАВС - рівнобедрений (AB = ВС).

Нехай зовнішній кут 130° це кут при основі LBCD = 130',

тоді LBCD + LBCA = 180°.

LBCA = 180°-130° = 50°; LBCA = LBAC = 50°

(кути при основі рівнобедреного трикутника).

LBAC + LBCA + LB = 180°.

LB = 180° - (50° +50°) 180° - 100° = 80°.

Відповідь: 50°, 50°, 80°.

Отвечает Батырханова Балжан.

Объяснение:

180-130=50° -угол при вершине ,т.к сумма смежных углов равна 180°.

в ранобедренном треугольнике углы при основании равны:

Сумма углов треугольника равна 180°.

(180-50):2=65° - углы при основании

ответ: 65° ; 50° ; 65°