Знайдіть площу паралелограма, одна з висот якого дорівнює 10 см, а сторона, до якої вона проведена,

– 7 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Жилка Алина.

Ответ: S=a*h=7*10=70(см)

в квадрате

Отвечает Ильченко Валерия.

Ответ:

70 см²

Объяснение:

S=a*h=10*7=70 см²