За допомогою формул зведення для кутів 180 градусів- L обчисліть синус,косинус,і тангес120 і 135

градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Танасійчук Адріан.

Sin 120 = sin (180 - 60) = sin 60 = √3\2
cos 120 = cos (180 - 60) =- cos 60 = - 1\2
tg 120 = tg (180-60) = - tg 60 = - √3
sin 135 = sin (180 - 45) = sin 45 = √2\2
cos 135 = cos (180 - 45) = - cos 45 = - √2\2
tg 135 = tg (180 - 45) = - tg 45 = - 1