Розв'язати прямокутний трикутник ABC (кут С = 90º), якщо AB=10 см, кут А=60º.​


Ответы на вопрос

Отвечает Огнивова Валерия.

Ответ:

кут В = 90 - 60 = 30 градусів

АС = АВ/2 = 10/2=5 , бо катет, що лежить проти кута 30 градусів рівний половині гіпотенузи.

за теоремою Піфагора ВС = \sqrt{100 - 25}  = \sqrt{75} = \sqrt{25*3} =5\sqrt{3} см

Объяснение: