Знайдіть площу трикутника висота якого дорівнює 8 сама сторона до якого вона повернена 6см


Ответы на вопрос

Отвечает Муртазаев Эмир.

Ответ:

Щоб знайти площу трикутника, потрібно знати довжину його висоти та довжину сторони, до якої вона повернена. У даному випадку, висота дорівнює 8 см, а сторона, до якої вона повернена, дорівнює 6 см.

Формула для обчислення площі трикутника: S = (1/2) * a * h, де S - площа, a - довжина сторони, h - висота.

Таким чином, площу трикутника можна обчислити за формулою:

S = (1/2) * 6 см * 8 см.

S = (1/2) * 48 см².

S = 24 см².

Таким чином, площа цього трикутника дорівнює 24 квадратним сантиметрам.

Объяснение: