Виповнено паралельне перенесення прямої 2x - y = 8. Записати рівняння образа прямої, якщо вона

проходить через точку A (5;1)

Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанов Кирилл.

Відповідь:

2х-у=8

Пояснення:

ля виповнення паралельного перенесення прямої 2x - y = 8, спочатку ми повинні знайти вектор паралельного перенесення. Враховуючи, що коефіцієнт при x дорівнює 2 і коефіцієнт при y дорівнює -1, ми можемо записати вектор паралельного перенесення як (2, -1).

Тепер, знаючи вектор паралельного перенесення і точку A (5, 1), ми можемо скласти рівняння образа прямої. Використовуючи формулу для випадку паралельного перенесення:

x' = x + a

y' = y + b

де (x', y') - координати образа точки, (x, y) - координати вихідної точки, а (a, b) - вектор паралельного перенесення.

Підставимо значення в формулу:

x' = 5 + 2 = 7

y' = 1 + (-1) = 0

2x - y = 7.