5. Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 22 см, а його бічна сторона основу трикутника. 7 см.

Знайдіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Умаров Ноил.

Ответ:

Объяснение:

Не зовсім зрозуміло написана задача...Але  Якщо основа трикутника = 7 і треба знайти бічну строну, то:

Нехай бічна сторона - х,

Маємо рівняння:

х+х+7=22

2х=22-7

2х=15

х=7,5 см

Відповідь: бічна сторона = 7,5 см

А якщо ти мала на увазі, що бічна сторона = 7 см ,то:

Нехай основа рівнобедреного трикутника =  х,

Маємо рівняння:

7+7+х=22

14+х=22

x=22-14

х=8 см

Відповідь: основа рівнобедреного трикутника = 8 см

Сподіваюсь допомогла