Допоможітьььь Сторона основи правильної трикутної піраміди дорівнює 6 см, а площа бічної поверхні

дорівнює 3√39 см^2. Знайдіть обєм піраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Лайчук Настя.

Площадь правильного треугольника равнаS= \frac{ a^{2} \sqrt{3}  }{4} Высота правильного треугольника равна h= \frac{ \sqrt{3} }{2}a