5.Линзаның оптикалық күші 2 дптр. Линзаның фокус аралығы неге тең? А) 0,5 смВ) 2 смС) 20смД) 2

мЕ) 0,5м​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Даниил.

Ответ:

D=1/F(дтпр) D=1/2 демек D=0.5см

Объяснение:

Осы формула арқылы қорытып шығарамыз. Бұл линза фокус аралығы формуласы