Площа бічної поверхні правильної трикутної призми дорівнює 48 см2. Знайдіть довжину бічного ребра

призми, якщо довжина сторони основи дорівнює 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Сеит Элиф.

Ответ:

Sбок призми = Pосн * H

Pосн = 3 * 4 = 12 см

H = Sбок: Pосн = 48: 12 = 4 см

Объяснение: