Основи рівнобічної трапеції дорівнює 4см і 5см а діагональ поділяє гострий кут навпіл. Знайти

P(периметр) трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Иваницкий Митя.

АВСД трапеція. ДВ бісектриса.КУТ ВДС=АВД( внутрішні різносторонні)

Трикутник АДВ

ДА=АВ=4см

ДА=ВС(за умовою)=4см

Равсд=4+4+4+5=17см