Прошу помогите!!! Знайдіть основи a і b трапеції площа якої 20 см^2,висота 5 см,якщо b-a=2см


Ответы на вопрос

Отвечает Карташова Дарья.
Площа  трапеції S=(a+b)/2*h
Підставимо  S,h, тоді 50=(a+b)/2*5
a+b=8
За умовою b-a=2 Маємо систему, додавши два рівняння отримаємо b=5
З будь-якого іншого рівняння отримаємо а=3