Визначити площу основи конуса, якщо його висота 9см, а твірна нахилена до площини основи під кутом

60°

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошкова Анастасия.
R=h*√3/3=9*√3/3=3√3см S=Πr²=Π*(3√3)²=27Πсм²