Якщо периметр паралелограма АВСD дорівнює 26 см, а довжина сторони АВ = 5 см, то довжина сторони ВС

=

Ответы на вопрос

Отвечает Кутневич Денис.

Периметр параллелограмма  P_{ABCD}=2\cdot(AB+BC)

 AB+BC=\frac{P_{ABCD}}{2}

 BC=\frac{P_{ABCD}}{2}-AB=\frac{26}{2}- 5=13-5=8 (см)

Ответ: ВС = 8 см