Знайти суміжні кути, якщо: 1) 1 на 17 градусів більше за інший 2) Вони відносяться як 23 до 13


Ответы на вопрос

Отвечает Якубова Оля.

Ответ:

Объяснение:

2) нехай 1 кут 23х, тоді другий - 13х. сума суміжних кутів 180°, тоді складаємо рівняння

23х+13х=180

36х=180

х=5

тоді перший кут 23*5=115°

другий - 13*5=65°

1) нехай 1х градусів, тоді другий 17+х градусів. сума суміжних кутів 180 градусів.

х+х+17=180

2х=180-17

2х=163

х=163:2

х=81,5 градусів

перший кут =81,5

другий =17+х=81,5+17=98,5 градусів