Площа квадрата дорівнює 144 см в квадрате .Знайдіть площу прямокутника,ширина якого менша від

сторони квадрата на 2см,а довжина більша за сторону квадрата удвічі.

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Алина.

сторона квадрата - а

а= \sqrt{S}=\sqrt{144}=12 (cм) - сторона квадрата

12-2=10 (см) - ширина прямоугольника

12*2=24 (см) - длина прямоугольника

10*24=240 (кв.см) - площадь прямоугольника