Віддаю 30 балів..допоможіть будь ласка..дуже треба...Бісектриса кута при основі рівнобедреного

трикутника ділить висоту, проведену до основи, на відрізки 6 см і 10 см. Знайти сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Борисовский Никита.
10*10=100
6*6=36
100-36=64
√64=8
Теорема Пифагора